20/09/2018

נופש בדרום

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

רוחניות מעשית- מרכזי פעילות

-

שושנת יריחו - Rose of Jericho - נצרות ומדבר יהודה

-

שושנת יריחו - Rose of Jericho

 
שושנת יריחו - Rose of Jericho
לחצ/י להצגת מספר הטלפון

עודד הם, מדריך טיולים וטיולי ג'יפים מגדל, מוכר ומייצא את צמח שושנת יריחו. עודד הם, בקיא בצמחי המדבר, מורה דרך, וחקלאי, גר שנים רבות במדבר יהודה, וערך נסיונות רבים עד שהצליח לגדל את שושנת יריחו במקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ. עודד, הוא משווק חלוץ של שושנת יריחו המקורית, והמופלאה – בארץ ובעולם.

ניתן להזמין את הצמח באריזת מתנה מפוארת הכוללת דף הסבר באנגלית, גרמנית, איטלקית, ספרדית, רוסית, ופולנית, צרפתית והולנדית. ועוד היד נטויה.
ניתן ליצור קשר, ולהזמין

 

VIDEO שושנת יריחו האמיתית - (Anastatica – Hierocuntica)


שושנת יריחו מכונה גם צמח "הקימה לתחייה "Resurrection-Plant" כשמה כן היא לעולם איננה מתה לחלוטין.

המסורת הנוצרית מספרת כי כאשר מריה אימו של ישו נסה מארץ יהודה למצרים דרך המדבר היא התוודעה לתכונות המופלאות של שושנת יריחו. מריה ברכה את הצמח שראתה במדבר ומאז נוהגים הנוצרים המאמינים להחזיק בביתם את הצמח שבזכותו כל המשפחה זוכה בברכת פוריות ושגשוג . בחג המולד ובפסחא נהוג באירופה להעניק את שושנת יריחו כמתנת חג לקרובים ולחברים .

מהם התכונות היחודיות שהופכות את שושנת יריחו לצמח שלעולם לא מת לחלוטין ?
ניסוי פשוט ידגים את הפלא:
קח קערת מים ,שים את הצמח היבש והמכווץ, הנראה מת- ללא טיפת רוח חיים , וכסה אותו במים. כעבור זמן לא רב הצמח ייפתח לרווחה ככף יד פרושה, כאילו חזר שוב לחיים. הוצא אותו מהמים והנח/י לו להתייבש והוא יחזור ויתכווץ בצורת אגרוף. ( באירופה נוהג הוא, לשים בצמח הפתוח חפץ יקר כמו טבעת, וכשהוא יתכווץ הוא ישמור היטב על החפץ עד הפעם הבאה שיוטבל במים.

ניתן לחזור על הניסוי שוב ושוב במשך עשרים שנה !!!

התכונות המופלאות שפיתחה ששנת יריחו הם תוצאה של תנאים הקשים במדבר יהודה - בואך יריחו, במקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ בסמוך לים המלח. איזור בו יורדים גשמים לעיתים רחוקות. הצמח השייך למשפחת המצליבים יפזר את זרעיו רק אחרי שקרקע המדבר לחה וספוגה במים. רק אז, השושנה פורשת את זרועותיה ומאפשרת למקצת זרעים להשתחרר מהעריסות ליפול לאדמה ולהוליד את הדור הבא. בשנים בהן אין אף טיפה גשם, השושנה תשמור על הזרעים כאמא מסורה לילדיה באגרוף קפוץ, ותגן עליהם מפני הציפורים ושאר חיות המדבר.
כאם זהירה היא איננה משחררת את כל הזרעים בפעם אחת אלא בכמויות קטנות בכל פעם שיורדת כמות גשם מספקת. וכך מבטיחה שיהיו לצאצאים תנאים טובים לשגשג. התהליך יכול להמשך עשרים שנה!!!

מה שעושה השושנה בטבע היא תעשה גם בביתך!! שנה אחר שנה.

ממקום כלשהו בעולם , משווקים שרך , אשר גם הוא יודע להיפתח במים, אך את שושנת יריחו המקורית, זו שבורכה על ידי מריה אמו של ישו ,ניתן למצוא רק בארץ הקודש!!!

עודד הם, בקיא בצמחי המדבר, מורה דרך, וחקלאי, גר שנים רבות במדבר יהודה, וערך נסיונות רבים עד שהצליח לגדל את שושנת יריחו במקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ. עודד, הוא משווק חלוץ של שושנת יריחו המקורית, והמופלאה – בארץ ובעולם.

ניתן להזמין את הצמח באריזת מתנה מפוארת הכוללת דף הסבר באנגלית, גרמנית, איטלקית, ספרדית, רוסית, ופולנית, צרפתית והולנדית. ועוד היד נטויה.
 

ניתן ליצור קשר, ולהזמין:

בטלפון: 050-5257724
באינטרנט: www.the-rose-of-jericho.co.il
jeepoded@netvision.net.il

 

 

 
 
לחצו להוספת תגובה לשושנת יריחו - Rose of Jericho
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה