23/10/2018

נופש בדרום

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

טיפולים אלטרנטיביים וקוסמטיקה בדרום

-

צמחי מרפא קוסמטיקה טבעית

-

אהבה - AHAVA - מוצרי ים המלח

 
אהבה - AHAVA - מוצרי ים המלח

TEVA ISRAEL -"טבע ישראל" ו"Ahava" משתפות פעולה ומציגות: קטגוריה קוסמטית-רפואית לטיפוח העור וטיפול במגוון בעיות עור - Clineral
סדרת מוצרים דרמו-קוסמטיים המשלבים טיפול וטיפוח של העור, עבור אנשים עם בעיות עור כרוניות כגון: אטופיק דרמטיטיס, סבוריאה, פסוריאזיס, אקזמה וכף רגל סוכרתית. מבוססת על תמצית מינרלים ייחודית ובוץ מים המלח בשילוב תמציות צמחים.
 

 

Clineral - סדרת מוצרים דרמו-קוסמטיים

לראשונה TEVA-"טבע ישראל" נכנסת לתחום הדרמו- קוסמטיקה ומשיקה בשיתוף עם חברת "Ahava" את המותג Clineral סדרת מוצרי טיפוח לעור הכוללת בשלב זה שמונה מוצרים, העתידה להתרחב. הסדרה פותחה על-מנת לתת מענה לתחזוקה נכונה יותר של העור עבור אנשים עם בעיות עור כרוניות כגון: אטופיק דרמטיטיס, סבוריאה, פסוריאזיס, אקזמה וכף רגל סוכרתית.

קו המוצרים הייחודי שהינו פרי המפגש החדשני בין טבע ישראל לבין Ahava נקרא Clineral . השם מגלם בתוכו את אפיונה של הסדרה קרי: סדרת מוצרים דרמו-קוסמטיים שנבדקה קלינית על חולים במגוון מחלות עור ומבוססת על תמצית מינרלים ייחודית ובוץ מים המלח בשילוב תמציות צמחים.

כמו כן מעיד השם על השילוב שבין החברות; טבע חברת התרופות המובילה בישראל ובין המובילות בעולם, אשר מחקר קליני הוא אבן היסוד לפיתוח מוצרים בתחומה, Ahava – החברה שמביאה את סגולות ים המלח; המינרלים והבוץ שלו, לסדרות מוצרים איכותיים בעלי שם עולמי.

הדר מרחב נאמן מנהלת יחידת שיווק תרופות ללא מרשם (otc ) ומוצרי צריכה ב'טבע ישראל':
" אחד הערכים המרכזיים שעולים בבדיקה מקהל הצרכנים בישראל הוא הביטחון בחברת טבע ובמוניטין שלה, מרכיב חיוני במסגרת החשיבה האסטרטגית על המיזם החדש. למרות צמיחתו של תחום הדרמו-קוסמטיקה בישראל, שוק זה עדיין קטן יחסית והמוצרים הקיימים בו אינם מובחנים דיים מבחינת הצרכנים. חלק מהחדשנות של המיזם הינו בזיהוי צורך אמיתי למוצרים שיהוו פיתרונות ספציפיים ואיכותיים. השילוב בין טבע ישראל וAhava, יוכל לתת ערך מוסף לצרכנים עם בעיות עור תוך מינוף המשאבים הטבעיים האיכותיים של ים-המלח והמובילות והמצוינות הפרמצבטית של טבע ישראל. כל זה על-מנת ליצור מוצרים עם בידול מובהק שיאפשר הובלה בנישה שזוהתה כצורך".

סדרת המוצרים יוצרה במיוחד עבור 20 האחוזים מאוכלוסיית ישראל, גברים נשים וילדים, הסובלים מבעיות עור. על פי המחקרים, מספר הסובלים מפסוריאזיס עומד על כ-100 אלף, מאטופיק דרמטטיס סובלים כ-200 אלף ילדים בישראל, לכחצי מליון ישראלים יש אקזמה ולכ-300 אלף איש יש סבוריאה. בישראל מאובחנים כ-400 אלף חולי סוכרת בישראל.

במהלך פיתוחה של הסדרה - שנמשך כשלוש שנים - הושם דגש על הצד התחושתי, כתולדה מכך פותחו מוצרים בעלי מרקם נעים, ספיגה טובה, ונטולי בושם. כמו-כן נבדקה במחקרים האפקטיביות של המוצרים הקוסמטיים כלומר יכולתם להקל על הסימפטומים שאותם חווים הצרכנים הרלוונטיים. הסדרה מהווה מוצר משלים לטיפול תרופתי, ומאפשרת תחזוקה נכונה של העור באמצעות ליחוח שימון והוספת מרכיבים מינרליים הכרחיים. פעולות אלו מהוות נדבך נוסף וחשוב בטיפול ומובילות לשיפור איכות החיים: הרגעת העור, לשיכוך הסימפטומים ולשיפור מראה העור.

ייחודה של הסדרה, מעבר לרכיבים הייחודיים לה, הוא ביכולתה לתת מענה פרטני, באמצעות תכשיר ספציפי לה.

X-ZEMA קרם טיפולי לכפות הידיים, על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת גירוי, יובש ותחושת גרד. 125 מ"ל

PSO קרם גוף טיפולי לעור על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת תחושת גרד ויובש ומותיר את העור נקי מקילופים. 200 מ"ל.

PSO קרם טיפולי לעור המפרקים, על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת תחושת גרד, יובש וקילופים בעור. 75 מ"ל.

SEBO קרם טיפולי לעור הפנים על בסיס מינרלים מים המלח, משפר את מראה העור, מסייע בהפחתת אדמומיות ומרגיע גירוי. 50 מ"ל.

SEBO ג'ל ניקוי טיפולי לעור הפנים על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת אדמומיות וגירוי באזורים בעייתיים בעור הפנים. 75 מ"ל.

TOPIC קרם גוף טיפולי לעור על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת תחושת גרד, גירוי, אדמומיות ויובש. מתאים לתינוקות מגיל 0. 200 מ"ל. 

D-BETIC קרם טיפולי לעור כף הרגל על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע בהפחתת יובש וחספוס העור ומשקם את רכות העור ושלמותו.125 מ"ל. 

D-BETIC ג'ל גרגרים טיפולי לעור כף הרגל על בסיס מינרלים מים המלח, מסייע לקילוף שכבת העור היבשה, מחליק את העור ומשקם את שלמותו.100 מ"ל.
Clineral- הרכב המוצרים:

הסדרה מבוססת על שילוב ייחודי של תמצית מינרלים, ובוץ ים המלח, המשפיעים על התחדשות העור ושומרים על הלחות התורמת לשיקום ושימור מבנה העור. בנוסף, מכילים המוצרים תמציות צמחים עם תכונות אנטי מונעות גירוי ואנטי דלקתיות.

כל מוצרי הסדרה היפואלרגיים, אינם מכילים סטרואידים, בישום, פרבנים, SLS.

תמצית מינרלים מים מלח -
תמצית ייחודית ומרוכזת של מי ים המלח, המופקת בלעדית עבור מעבדות ים המלח, אשר נוצרה בתהליך אידוי טבעי. התמצית מכילה רמות מאוזנות של היסודות מגנזיום ((Mg, סידן (Ca) ואשלגן (K), שתרומתם לקיום הפעילות המיטבית של תאי העור הוכחה מדעית. תרכובת מינרלים חשובה זו מגבירה את הלחות בעור, מרגיעה עור מגורה ומסייעת לפעילות האנטי-דלקתית.

בוץ מינרלי מים המלח-
הבוץ המינרלי, אשר נאסף לחופי ים המלח, ניחן ביכולות מרפא לטיפול במגוון רחב של בעיות במפרקים ובעיות עור. חשיבות הבוץ לשמירה על עור בריא, ולאיזון רמות הלחות הטבעית בעור, הוכחה במחקרים רבים.

מרכיבים מרגיעים שונים מתמציות צמחים-

Allantoin- אנטי איריטנטי. מונע ומרגיע גירויי עור.

Bisabolol- אנטי איריטנטי. ידוע כמסייע בהאצת תהליך ההחלמה של העור.

Calendula oil – אנטי איריטנטי. משמש לטיפול בחתכים ופצעים בעור.

.DPG, Dipotassium Glycyrrhizinate – חומר המסייע להקלה בתסמיני דלקת

טווח מחירים: 120-50 ₪. ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם ובבתי המרקחת המובחרים.
 

 
 
לחצו להוספת תגובה לאהבה - AHAVA - מוצרי ים המלח
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה