20/09/2018

טיולים בנגב

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

טיולים בנגב

-

מידע חרום- יחידות חילוץ והצלה - טיולים בנגב

-

חדר מיון קדמי - ערד

 
חדר מיון קדמי - ערד

חדר מיון קדמי ע"ש שאלר
רח' פלמ"ח 8 , רחבת העירייה ערד
08-9955545
ימים א'-ה'  19:00 עד 06:00 למחרת. ימי  ו' וערבי חג מ- 14:00 ועד למוצ"ש בשעה 23:00  במקום רופא משפחה מומחה, אחות, ציוד ומכשור מהמתקדמים כולל מעבדה וחדר רנטגן. בעתיד יהיו שם גם חדר ניתוח ומכון לדיאליזה.

 

 

מרכז רפואי 'שאלר' שהוא בעצם חדר מיון קדמי של ערד

ברחבת העירייה הוקם מרכז רפואי 'שאלר' שהוא בעצם חדר מיון קדמי.

במקום חדר קבלה מרווח ומהודר עם מכונות שתייה חינם, חדר אבחון עם מכשירי א.ק.ג. לחץ דם וכל מה שצריך. 6 חדרי טיפול כולל חדר טיפול מיוחד לילדים המאובזר בהתאם, הכולל מיטת טיפולים בצורת היפופוטם.. ניתן לקבל טיפול באינהלציה, חמצן וגם מעבדה יש. כמו כן ישנו חדר טראומה שיכול להפוך לחדר ניתוח עם כל המכשור המתאים. כל המכשירים עובדים גם על מצברים כך שהפסקת חשמל אינה מפסיקה את פעילותם. המקום פועל כל השבוע כאשר רופא מומחה ואחות נמצאים בכל משמרת. העלות לתושבי ערד היא 65 ₪ הכוללים אבחון, טיפול ראשוני, נתינת תרופות והפנייה לבי"ח 'סורוקה' במידת הצורך. כיום המקום מקבל 12 פניות בממוצע למשמרת כאשר 10% מהם מפונים ל'סורוקה'.

במרכז הרפואי חדר רנטגן משוכלל. זהו רנטגן ממוחשב, הצילומים דיגיטלים, עובדות המאפשרות לטכנאי הרנטגן לקבל את תוצאות הצילום על מסך המחשב ולעשות מיידית צילום חוזר, במידה וצריך. את הצילומים אפשר לשלוח לפענוח, בעזרת המחשב, לרופאים רדיולוגים היושבים בת"א ולצרוב את התוצאות על דיסק הניתן למטופל. בינתיים יפעל הרנטגן בימים א'-ה'- בין 19:30-21:30 בערב. ובעתיד מתוכנן לפעול במקום מכון דיאליזה.

המקום הוקם בעזרת שמעיה טננבאום, מי שהיה נציג הקהילה הדתית-חרדית גור בעירייה וגם חובש במד"א במשך שנים רבות, ותרומות שהצליח לגייס קמינר (שגם הוא מקהילת גור בעיר). המרכז הרפואי הוקם באוגוסט 2004 בעזרת הזוג לאון ופרדה שאלר מלונדון (ונושא את שמם) ובסיוע תרומות של הזוג דוברובסקי מניו-ג'רסי, עמותת ידידי המרכז הרפואי מלונדון, שותפות 2000 פרויקט של הסוכנות היהודית לא"י  ותורמים נדבנים נוספים. כמו כן זכה בתחילת דרכו להדרכה וליווי מקצועי של דר' אפלבוים שנהרג בפגוע ב 'קפה הלל' בירושלים.

מרכז רפואי 'שאלר'/ חדר מיון קדמי,  אינו משויך לקהילת גור אלא לערד כולה! חדר המיון הקדמי ממומן בהתאם להחלטת ממשלה: שליש ע"י העמותה המפעילה, שליש ע"י קופות החולים ושליש ע"י עיריית ערד.

 
 
לחצו להוספת תגובה לחדר מיון קדמי - ערד
 
תגובות
27/10/2015
חן (אולגה)
 
13/07/2013 12:36:00
ביקורת קשה!!!! פשות מקום תת רמה (עמיחי חייט)
 
12/07/2013 18:36:00
ערב שבת (אורה אביב)
 
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה