23/10/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

תיירות

-

תיירות ירוחם- "טיילת שוויץ החדשה" נבנתה לצד אגם ירוחם

 
תיירות ירוחם- "טיילת שוויץ החדשה" נבנתה לצד אגם ירוחם
‏יום חמישי ‏05 ‏אפריל ‏2018

נחנכה "טיילת שוויץ החדשה" שנבנתה לצד אגם ירוחם ע"י קק"ל, כחלק מפרויקט "עיר בלב פארק". מטרתה לשדרג את פארק ירוחם הקיים. העבודות כללו את בניית הטיילת, עבודות תאורה, הנגשה לאנשים עם מוגבלויות והקמת גשר מעל העמק. בעתיד מתוכנן להקים חניון לילה משודרג ובית מלון. "מניחים עוגן משמעותי לביסוסה ומיתוגה של ירוחם כאבן שואבת לתיירות".
 

 

ביום ד' של חוה"מ פסח (4.4) חגגו בפארק ירוחם את בוא האביב באירוע נוסטלגי עם בני ובנות ירוחם לדורותיהם. במהלך האירוע חנך יו"ר קק"ל, דניאל עטר, יחד עם ראש המועצה, מיכאל ביטון, את טיילת שוויץ החדשה שבנו מרחב דרום של קרן קימת לישראל. עלות הפרויקט עומדת על כשבעה מיליון ש"ח שנתרמו על ידי קק"ל שוויץ.

"קרן קימת לישראל שמה לעצמה מטרה לפתח את הדרום והצפון בישראל" אמר יו"ר קק"ל, דניאל עטר. אם לא נחזק את השוליים של המדינה לא נוכל לממש את החזון הציוני. אני מודה לראש המועצה, מיכאל ביטון, על שיתוף הפעולה ולצוות עובדי קק"ל מרחב דרום. אני מקווה שנוכל להמשיך לרתום את קהילות קק"ל בעולם לירוחם ולשאר הישובים בנגב כי אלה המקומות בהם מתממש מדי יום החזון הציוני וערכי אהבת הארץ".

"אנו עובדים בתיאום מלא עם המועצה המקומית ירוחם ובשיתוף רשות ניקוז שקמה בשור" סיפר עמי אוליאל, מנהל מרחב דרום בקק"ל. "יחד אנו מקדמים פרויקטים בתוך פארק ירוחם על פי סדרי עדיפויות שנקבעו בהנהלה המשותפת של הפארק. בעתיד אנו מתכננים להמשיך ולפתח את הפארק ולהקים חניון לילה משודרג ואף יש תכנון לבית מלון. מטרתנו היא לקדם את הפארק ולהפוך אותו לאתר תיירות מבוקש ומזמין שיתרום לירוחם ואף לכל הנגב".

באירוע התקיימו סדנאות והפעלות לילדים ולאחר חנוכת הטיילת החדשה נהנו המשפחות שהגיעו מהצגה לילדים וממופע כישרונות מקומיים. את האירוע חתמה הזמרת נסרין קדרי בהופעה בפארק.

ראש מועצת ירוחם, מיכאל ביטון, אמר בנאומו: "חנוכת טיילת שוויץ באגם ירוחם היא בשורה חשובה. בשותפות עם JNF וקק״ל אנו מניחים עוגן משמעותי לביסוסה ומיתוגה של ירוחם כאבן שואבת לתיירות. הטיילת באגם מכניסה את מרחב ערכי הטבע מהיישוב לתוך האגם מתוך ראיה אסטרטגית וכחלק מפרויקט ׳עיר בלב פארק׳. תנופה תיירותית, זו לצד כל עוגני התיירות השוכנים בירוחם כדוגמת מלון אירוס המדבר, מכתש ירוחם ועשרות הצימרים באזור מצטרפים יחדיו להמשך פיתוחה שגשוגה וחוסנה של ירוחם לשנים הבאות. אני מודה להנהלת קק״ל ו JNF שוויץ על תרומתם הנדיבה לירוחם ותושביה".

 
 
לחצו להוספת תגובה לתיירות ירוחם- "טיילת שוויץ החדשה" נבנתה לצד אגם ירוחם
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה