23/10/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

תיירות

-

כך תטיילו בחג ובאביב הקרוב: WishTrip הווייז של עולם הטיולים החווייתי כבר כאן!

 
כך תטיילו בחג ובאביב הקרוב: WishTrip הווייז של עולם הטיולים החווייתי כבר כאן!
‏יום שני ‏19 ‏מרץ ‏2018

WishTrip, מיזם ישראלי כחול לבן, שרשם על שמו 29 אלמנטים כפטנט עולמי, מושק לראשונה ומביא למטיילים בארץ וברחבי העולם אפשרויות טיול וחווייה שעוד לא הכירו: תכנון הטיול המבוסס על חוויות המשתמשים הקודמים, ניווט חווייתי מושלם במהלכו - כולל אפשרות להעלות תמונות, סרטונים וקבצי קול, וסיכום הטיול, כולל יצירת יומן מסע אישי, המשמש את המטייל ואת יתר המשתמשים באפליקציה. כעת, לקראת עונת הטיולים, בתום ארבע שנות פיתוח, ולאחר שהושקעו בה מיליוני דולרים, חושפת WishTrip את המוצר שפיתחה

 

פסח ועונת הטיולים בפתח! בתום ארבע שנות פיתוח, ולאחר השקעה אדירה של מיליוני דולרים, WishTrip נחשפת לקראת החג המתקרב ועונת הטיולים!

המדובר במיזם כחול לבן, ראשון מסוגו בעולם בתחום הפנאי והטיולים, אשר עתיד לשנות את הדרך בה כולנו מטיילים – בחיק הטבע, בעיר, באתרי תיירות מוכרזים ובשמורות, בארץ ובכל רחבי העולם.

WishTrip מיועדת לכל מטייל, חובב טבע, למשפחות עם ילדים, למטיילים בודדים, לחובבי היסטוריה, למשוגעים על טבע, לחבר'ה אחרי צבא, לאלו שאוהבים לטייל בארץ ולאלו שמעדיפים את העולם, לאלו המעדיפים חוויה עירונית לעומת אלו המעדיפים מסלולי טבע אתגריים – למי לא בעצם?

היא גם נותנת מענה ייחודי למפעילי אתרי תיירות ונופש, משרדים ממשלתיים, אתרי תיירות מוכרזים, פארקים, ערים ורשויות מקומיות ועוד.

השימוש ב-WishTrip, בדומה לווייז, מבוסס על חוכמת ההמונים ושיתופיות קהילתית, וכן על חוויית המשתמשים הקודמים. המשתמשים באפליקציה למעשה "סוללים את הדרך" לבאים אחריהם, אשר נהנים מהמלצותיהם, חוויותיהם, התמונות שצילמו ועוד.

למשתמש הקצה מציעה WishTrip  חוויה כוללת המתחלקת לשני תחומי עניין:

1.      חוויית מסלולים, הכוללת את המידע השלם על כל מסלול טיול אפשרי בישראל ובעולם. האפליקציה מלווה את האדם משלב תכנון הטיול, דרך הניווט החווייתי במהלך הטיול עצמו, כולל הצעות לפעילויות ונקודות עניין לאורכו, אפשרות להוספת תמונות אישיות, קבצי וידאו ושמע, טקסטים והערות לאורך המסלול ועוד אפשרויות רבות, שיוצרים מעין "יומן מסע" אישי. המשתמש יכול לשתף את המשתמשים האחרים באפליקציה בחוויותיו בזמן אמת! ולבסוף – בתיעוד הטיול וביצירת סרטונים ואלבומי תמונות מתוך הטיול עצמו (Reliving the Experience).

2.      חוויית אתרים: תכנון הביקור באתר, דרך הליווי במהלך הביקור באתר עצמו – כולל התראות על נקודות העניין בתוך האתר, חוויות אפשריות באתר עצמו, הודעות מהנהלת האתר ("בואו להאכיל את הקופים בכלוב הקופים בשעה 12") וכמובן – בתיעוד וביצירת סרטונים ואלבומי תמונות בסיום הביקור באתר.

מטיילים במקום ללא קליטה? אל חשש! WishTrip עובדת גם ללא חיבור לרשת סלולרית!

כאמור, הפיתוח החל לפני כארבע שנים וכבר היום WishTrip מרכזת בתוכה כ-20,000 מסלולים בכל רחבי העולם. מעל ל-100,000 משתמשים כבר הורידו את האפליקציה ומשתמשים בה באופן פעיל. 

האפליקציה כבר זוכה להתעניינות רבה מאוד בקהילייה העסקית, ואחד מן המשקיעים הבולטים בה הוא איש העסקים איתן ורטהיימר, כמו גם משקיעים מרחבי ארה"ב, מישראל ואפילו מסין. גם המדען הראשי הביע אמון באפליקציית WishTrip והעמיד מימון של כ-4.5 מיליון ₪, סכום חריג למענק ממשלתי עבור אפליקציה בבעלות פרטית.  

האפליקציה, הפועלת במספר שפות, ביניהן עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית, רוסית, ערבית, פורטוגזית וסינית, כבר רשמה על שמה 29 אלמנטים כפטנט עולמי.

חברות רבות ברחבי העולם כבר הביעו עניין גדול מאוד ב-WishTrip והיזמים קיבלו הצעות למכור אותה בעשרות מיליוני דולרים – אך סירבו להצעות. 

מאחורי WishTrip  עומדים שלושה יזמים חרדיים בשנות השלושים לחייהם. שלושתם בוגרי ישיבות ליטאיות נחשבות, שהשלימו בגרויות ולמדו פיזיקה שימושית לתואר ראשון. משה ליפשיץ, אחד משלושת היזמים מסר כי: "אנחנו שמחים וגאים להציב שוב את ישראל בחזית מפת הסטארט אפים העולמית. WishTrip מביאה בשורה אמיתית לכל חובבי הטיולים ברחבי העולם, למשפחות, למטיילים בודדים, לאתרי תיירות ונופש – ולמי לא בעצם, ומעניקה לכל אלו עולם חווייתי שלם שלא ידעו על קיומו ומשנה לחלוטין את הדרך שבה אנחנו מטיילים".

להורדת האפליקציה: http://bit.ly/2jTvqa9

 
 
לחצו להוספת תגובה לכך תטיילו בחג ובאביב הקרוב: WishTrip הווייז של עולם הטיולים החווייתי כבר כאן!
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה