15/10/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

תיירות

-

תיירני הנגב בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM

 
תיירני הנגב בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM
‏יום ראשון ‏11 ‏פברואר ‏2018

הרשות לפיתוח הנגב הציגה בשבוע שעבר בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM שהתקיימה במרכז הירידים בתל אביב את השפע התיירותי שיש לנגב להציע במגוון של דוכנים מושקעים. השנה, בחרה הרשות לפיתוח הנגב להציג את  מוצרי התיירות הייחודיים לאזור - מוצר התיירות המדברי שצובר תאוצה בארץ ובחו"ל
 

 

השנה, בחרה הרשות לפיתוח הנגב להציג את  מוצרי התיירות הייחודיים לאזור שאותם היא מעודדת לאורך השנה גם באמצעות תמיכות באירועים, שיווק, הכשרות, קמפיינים ועוד - מוצר התיירות המדברי שצובר תאוצה בארץ ובחו"ל, תיירות באר שבע כמודל לתיירות עירונית, תיירות צפון הנגב כמודל לתיירות חקלאית שנציגיה מצאו רגע להתפנות מהפקת אירועי "דרום אדום" על מנת להגיע לתערוכה.

מוצר נוסף וייחודי שהרשות מקדמת הוא "קסם המדבר – החוויה הבדואית בנגב". המבקרים הרבים שהגיעו לתערוכה הביעו עניין רב במוצר התיירותי החדש וכבר נסגרו כמה ביקורים מעניינים.

בין המבקרים הרבים בדוכני הנגב בתערוכה מצאנו גם את שר התיירות, יריב לוין, שהגיע לפגוש את התיירנים הרבים של הנגב, שגם הזמינו אותו לביקור באזור.

שירן עדי קלר, מנהלת תחום תיירות ותרבות ברשות לפיתוח הנגב ציינה כי: "הרשות לפיתוח הנגב מקדמת את תחום התיירות במרחב הנגב במגוון תוכניות ופרויקטים שבזכותם מבקרים רבים באזורנו נהנים מהשפע התיירותי שיש לנגב להציע. הרשות משקיעה בקידום התיירות בנגב במישור השיווקי והתדמיתי, זאת במטרה לייצר שגרה שוטפת של פעילויות ולאפשר למבקרים באזורנו לטייל באופן נח ונגיש. לשם כך, הקימה הרשות את פורטל התיירות והתרבות "gonegev", המהווה חלון ראווה לאזור ומנגיש למבקרים הרבים המגיעים לאזור מהארץ והעולם את כל המידע הרלוונטי לחופשה המושלמת עבורם בנגב"

פורטל תיירות ותרבות נוסף המתרכז בנגב הצפוני/מזרחי הוא "31 מזרח"

 

 
 
לחצו להוספת תגובה לתיירני הנגב בתערוכת התיירות הבינלאומית IMTM
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה