14/11/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

חלמוניות בנגב המזרחי / ענת רסקין
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

מדע וטכנולוגיה

-

מרכז הבניה הישראלי פותח קהילת מומחים לדרום בבאר שבע

 
מרכז הבניה הישראלי פותח קהילת מומחים לדרום בבאר שבע
‏יום רביעי ‏27 ‏ספטמבר ‏2017

מרכז הבניה הישראלי – הגוף הגדול והוותיק בארץ בתחום הבניה מאז 1969 יוצא אל השטח ופותח קהילת מומחים לדרום, אשר תנגיש את הידע וההתמחות של המרכז לתושבי הדרום. הערב (רביעי, 27/9/17)) יערך בבאר שבע אירוע חגיגי ויו"ר מרכז הבנייה הישראלי, ערן רולס ירים כוסית לכבוד השנה החדשה יחד עם בכירים מעולם הנדל"ן.
 

 

יו"ר מרכז הבנייה הישראלי, ערן רולס: "אני שמח במיוחד שאנחנו מתחילים לפעול בבאר שבע והסביבה. זה הנגב. זו ציונות ממש. פרויקט קהילת המומחים הוא חלק מתכנית אסטרטגית, של גוף שתפקידו המרכזי הוא לשרת את הצרכים של האוכלוסייה בתחום הבניה. לכן, אנחנו מתעדכנים כל העת בדרכי ההעברה של הידע המתחדש בעקבות ההון האנושי והטכנולוגיה. שינינו את השיח בענף הבניה הישראלי כמה פעמים- עם עיר הנדל"ן, עם הבית השקוף בנתניה ופעילויות אחרות. אנחנו מתכוונים בשלב הזה ליצור הנגשת ידע לכל אזרח במדינה מקצה לקצה ובחרנו להתחיל בבאר שבע וסביבת הנגב".

המרכז שהחל את דרכו כגוף מיסודה של מדינת ישראל, חולש כיום על עשרות קורסים מקצועיים ומייעץ בכל תחומי הבניה בעזרת מומחים שנבחרו בקפידה על ידו. פעילותו של המרכז בבאר שבע היא בעלת משמעות כלכלית עבור אלפי המשפחות המבקשות לבנות בית בבאר שבע ובנגב. ההדרכה המקצועית עם היועצים המקצועיים תאפשר איכויות בניה גבוהות יותר, תמנע טעויות ותיצור חיסכון כספי בפועל. כניסתו של המרכז לפעילות זו בדרום, מהווה בשורה וזריקת מרץ משמעותית בגלל גודלו, עוצמתו והוותק של גוף זה.

"לאורך שנים, פעל מרכז הבנייה הישראלי ממושבו בגעש והיו עולים אליו לרגל. משפחות בונות היו מגיעות אליו פיזית ונעזרות בשירותיו ופוגשות פיסית את בעלי המקצוע" מסבירה נטע שרעבי מנהלת אזור הדרום, "היום השיטה השתנתה ובעלי המקצוע האדריכלים, הקבלנים, מפקחי הבניה, הם אלה המכוונים את המשפחות. הקמת קהילת המומחים והפעילות שלנו בשטח, בדרום, שמתחילה כעת בבאר שבע תשלב ידע, מומחים ויכולות בעולם של רשתות חברתיות. התוצאה: תושבי הדרום יוכלו להנות משירותים מקצועיים ולחסוך הרבה כסף וכאבי ראש בלי צורך להגיע למרכז"

הערב (רביעי, 27/9/17)) יערך בבאר שבע אירוע חגיגי ויו"ר מרכז הבנייה הישראלי, ערן רולס ירים כוסית לכבוד השנה החדשה יחד עם נבחרת ה TOP 10 של הדרום ממרכז הבנייה הישראלי, בכירים מעולם הנדל"ן, אדריכלים (כמו: שירה סינגולדה ורוית טנא), קבלנים (כמו: יעקב נגר ויוסי כהן), מפקחים (כמו: עמית שהרבני וגיל עזירה) ובעלי עסקים רבים. אדריכל סלאבן פנוביץ מהנדס מועצת להבים יגיע לשאת  דברי ברכה ואדריכל צבי טל יוסף מ"הסכם הגג" ייתן סקירה על הבנייה המתוכננת בבאר שבע.

 

 

 

 
 
לחצו להוספת תגובה למרכז הבניה הישראלי פותח קהילת מומחים לדרום בבאר שבע
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה