27/04/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

ערד- שיר ליחידת חילוץ ערד
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

המלצת האתר

-

בלוג "חיים משותפים" בחברה המשותפת שלנו

 
בלוג "חיים משותפים" בחברה המשותפת שלנו
‏יום שני ‏30 ‏ינואר ‏2017

הבלוג של קרן קטקו איילי, "חיים משותפים", הוא בלתי תלוי, עם כוונת רווח חברתי בלבד (בהתנדבות). במכלול יש פה, מידע מהימן ורלוונטי שיכול ליצור חיבורים והכפלת כוח למען שינוי סדר היום הציבורי בנושא של חיים משותפים גם באופן אישי חווייתי מסיפורים, חוויות וראיונות.
 

 

קרן קטקו איילי ניהלה בעבר ובשנים האחרונות תכניות של חיים משותפים בין אוכלוסיות. הייתה שותפה בפיתוח ובניהול תכנית hangout-bridges עם רשת אורט, חברת גוגל ומרכז פרס לשלום. והובילה תכניות רבות נוספות בתחום כגון; "נפגשים ומדברים", "דיאלוג דרך המדיה", "שורשי ישראל", "ספורט דו-קיום", "בתי מדרש" "מנהלות ממגזרים שונים מתחברות" "מעגל נשים" ועוד. בבוקר עובדת במשרד החינוך בתפקיד הנחיה ובלילה יזמית אקטיביסטית חברתית…

קרן כותבת את הבלוג כי הרגישה שיש צורך עצום לאגד ולארגן למקום אחד ארגונים, מיזמים, תכניות ואת כל מי שעוסק, מעוניין או מתעניין בחיים משותפים – קירוב לבבות, סובלנות והכרת האחרים בחברה שלנו. 

בעקבות אירועי הישוב הבדואי אום אל-חיראן כתבה קרן את הכתבה הנוגעת ללב הבאה:

מאמא, לאמא אנושית לאמא האדמה ולאום אלחיראן 
"שבוע וחצי עברו מאז הפינוי הטראגי ב'אום אלחיראן' ואני קוראת, שומעת ורואה כל כך הרבה בנושא. אמירות לכאן ולכאן, קביעות וחריצת גורלות. הכתמה והאשמה, בלבול, כעס וצער גדול גדול של אמהות וילדים, על האובדן של שני אבות ובנים. היו מי שעברו כבר הלאה ושועטים אל הלא נודע הבא, שמי יודע בן רגע יהפוך לעוד עובדה חדשה נחרצת, ויש הנשארים בחוסר ובכאב ודורשים חקירה, הבהרה ובדיקת העובדות. אני מרגישה שקולי פה, במסגרת הבלוג, חייב להישמע ממקום של החוויה האישית וכזעקת האמהות שבי. אני כותבת מאמא, לאמא אנושית לאמא האדמה ולאם כל חי."
בכדי לעבור לבלוג של קרן להמשך קריאת הכתבה ליחצו כאן

 
 
לחצו להוספת תגובה לבלוג "חיים משותפים" בחברה המשותפת שלנו
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה