23/10/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות יומן חילוץ והצלה

-

חוהמ פסח- חילוצים מנחל חמר והר איתי

 
חוהמ פסח- חילוצים מנחל חמר והר איתי
‏יום ראשון ‏08 ‏אפריל ‏2018

ביום שישי בערב חולצו של צעירים מנחל חמר בחילוץ שארך כל הלילה, ביום שבת בצהרים נקראה יחידת חילוץ ערד של משטרת ישראל שוב לעזרתם של מטיילים שהתייבשו באזור הר איתי. 
 

 

ביום שישי בערב (6/4/18) יצאה יחידת חילוץ ערד של משטרת ישראל לעזרתם של שני צעירים שטיילו באזור ים המלח ואיבדו את דרכם. הצעירים, בני דודים בני 25 ו-26 שיצאו לטייל ביחד, ישנו באזור המשאבות בנחל חמר. הם השאירו את רכבם ויצאו ברגל לתוך נחל חמר. בשלב מסוים עלו את מעלה חמר וירדו בחזרה טעו ופנו ימינה במקום שמאלה והגיעו לעין אשד. בשעה 9 בלילה הם הצליחו למצוא קליטה לפרק זמן קצר והודיעו לאחד האבות שהם בבעיה.

מתנדבי יחידת חילוץ ערד של משטרת ישראל יצאו עם  רכבים והגיעו עד למשאבות. צוות של 6 איש ואשה נכנסו רגלית לערוץ הנחל והתקדמו מערבה במסע שארך שעה. 2 צוותים נוספים עלו בשביל הצפוני מעל לערוץ לתצפיות. כבר בתצפית הראשונה מעל עין אשד הצליחו ליצור קשר עין וקול עם המטיילים. במפגש של הצוות הרגלי עם הצעירים התברר כי לאחד מהם התבלו נעלי הבד איתם עשה את הטיול. אחד המחלצים הוריד את נעליו והעבירם למטייל. כל הקבוצה יצאה חזרה כאשר המחלץ הולך יחף בלילה, בשטח קשה. החילוץ הסתיים בשלום בשעה ארבע לפנות בקר.

ביום שבת (7/4/18) בשעות הצהריים הוזעקו מתנדבי יחידת חילוץ ערד שוב לעזרתם של 6 מטיילים באזור הר איתי (צפונית לערד) שהתייבשו. המטיילים ככל הנראה התקדמו צפונה במקום דרומה בשבילים המסומנים בצבעים דומים לשני הכיוונים. מתנדבי יחידת חילוץ  ערד של המשטרה הגיעו אל המטיילים הגישו עזרה וליוו אותם בחזרה לכיוון ערד.

 
 
לחצו להוספת תגובה לחוהמ פסח- חילוצים מנחל חמר והר איתי
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה