24/06/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

יתיר- סרטון קצרצר בהפקת משרד התיירות על אזור חבל יתיר yatirtourism
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות יומן חילוץ והצלה

-

מתנדבת מד"א הבדואית הראשונה זכתה באות המתנדב של משרד החינוך

 
מתנדבת מד"א הבדואית הראשונה זכתה באות המתנדב של משרד החינוך
‏יום ראשון ‏05 ‏פברואר ‏2017

לינא אזברגה (16) מהישוב הבדואי כסייפה שמתנדבת 3 שנים במד"א זכתה באות המתנדב של משרד החינוך. אביה, חסין אזברגה הוא אחראי מתנדבי מד"א בישוב ושני אחיה מתנדבים בארגון. בנוסף, בשבוע שעבר נערך בתחנת מד"א בנתיבות טקס הוקרה מיוחד למערך הכוננים במרחב נגב ולציון שיתוף הפעולה הפורה עם ארגון מד"א-הצלה דרום. 
 

 

לינא אזברגה בת ה 16 חווה את מד"א בביתה כבר שנים, זאת משום שאביה, חסין הוא אחד הפעילים הבולטים של מד"א באזור ומשמש כאחראי המתנדבים בישוב בו הם גרים – כסייפה. חסין מספר ששלושה מילדיו מתנדבים במד"א כמוהו "אני גאה לגדל ילדים כאלה" מספר "אני סומך על לינא, היא נותנת מעצמה לחברה ותורמת. אני תומך בה ללא גבול".

לאחר שלוש שנים בהן לינא מתנדבת במד"א, שלוש פעמים בשבוע, הוענק לה "אות המתנדב" של משרד החינוך, על תרומתה ועשייתה למען החברה.

לינא אזברגה, שקיבלה את 'אות המתנדב' סיפרה: "במהלך ההתנדבות במד"א נתקלתי בהרבה מקרים כמו לידה ותאונות דרכים. היה לי מקרה אחד של לידה בבית והיולדת שמחה מאוד לראות מתנדבת בדואית כמוה שמגיעה לטפל בה, זה היה מאוד מרגש, החזקתי את התינוק עד שהגענו לבית החולים. זה חשוב לי לעזור לאנשים, אני רוצה להמשיך במד"א אחרי הלימודים ומקווה ללמוד רפואת חירום ורפואה באוניברסיטה."

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "תרומתה של לינא למד"א ראויה להערכה רבה, הצטרפותה אלינו לפני כשלוש שנים לא הייתה מובנת מאליה, ואני מקווה שבעקבותיה יצטרפו אלינו מתנדבים רבים ונוספים מהמגזרים השונים. תרומתם של המתנדבים ועשייתם משמעותית ביותר ומביאה להצלת חייהם של רבים בישראל. אני מודה ללינא ולכל המתנדבים על השקעתם הרבה ותרומתם שלא תסולא בפז".

בשבוע שעבר נערך בתחנת מד"א בנתיבות טקס הוקרה מיוחד למערך הכוננים במרחב נגב ולציון שיתוף הפעולה הפורה עם ארגון מד"א-הצלה דרום. במהלך הערב התקיימה ארוחת ערב חגיגית, נערכו פעילויות גיבוש וכן חולקו ערכות ל-14 כונני מד"א חדשים, תושבי נתיבות והסביבה, שהצטרפו למערך. מנכ"ל מד"א, אלי בין: "תרומתם של המתנדבים, הכוננים והאופנוענים של מד"א משמעותית ביותר ומביאה להצלת חייהם של רבים בישראל. יש להם יתרון משמעותי בהגעה מהירה לזירות, אנו עושים ונמשיך לעשות ככל הניתן על מנת להקנות לכוננים את הידע, הציוד הרפואי והכלים הטובים ביותר ולהכשיר מתנדבים נוספים שיפעלו בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו גאים במערך הכוננים ומודים לאלפי מתנדבי מד"א ולמתנדבי העמותות הרבות שפועלים תחת מד"א על השקעתם הרבה ותרומתם שלא תסולא בפז".

 
 
לחצו להוספת תגובה למתנדבת מד"א הבדואית הראשונה זכתה באות המתנדב של משרד החינוך
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה