23/10/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות יומן המשטרה

-

דקירה למוות של חייל על רקע לאומני בערד

 
דקירה למוות של חייל על רקע לאומני בערד
‏יום שישי ‏01 ‏דצמבר ‏2017

אתמול (30/11/17) בשעה 21:30 לערך התקבל דיווח במוקד המשטרה על בחור דקור שנמצא מוטל בצומת רחוב הקנאים-חברון בסמוך לקניון ערד ומצבו קשה מאד. פינת הרחובות חברון-קנאים היא מקום התכנסות קבוע של חיילי ב"אח נח"ל המחכים במקום להסעות לבסיסי הנח"ל שבקרבת ערד. הרקע הוא כנראה לאומני.
 

 

למקום הוקפצו כוחות משטרה. בתום תחקור ראשוני בזירה עלה כי הרקע הוא כנראה לאומני. כוח רפואי הגיע למקום בניסיון לעשות החייאה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר מאמצי החייאה קובעים את מותו של צעיר כבן 20 . פאראמדיק מד"א זיו שפירא סיפר: "כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פצעי דקירה בפלג גופו העליון, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה מתקדמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

כוחות המשטרה היו פרוסים בעיר ערד וערכו סריקות, כולל מהאוויר, בפעולה לאיתור הדוקר/ים והועבר מסר לתושבים לא לחשוש אך להישאר בבתיהם ולדווח על כל אדם חשוד. ראש העיר, ניסן בן חמו, נמצא בהערכת מצב עם גורמי שב"כ והמשטרה לגבי המשך הפעילות. דובר צה"ל הודיע במהלך הלילה כי נהרג חייל צה"ל, סמ"ל רון יצחק קוקיה, והודעה נמסרה למשפחתו.

הסריקות על הקרקע ומהאוויר החלו שוב היום עם בקר בשיתוף לוחמי יחידות מיוחדות הסורקות את האזור ובמעגלי סריקה רחבים, תוך בצוע פעולות במישור הגלוי והמודיעיני לאיתור החשודים שנמלטו מהאזור. 

 
 
לחצו להוספת תגובה לדקירה למוות של חייל על רקע לאומני בערד
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה