24/06/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

יתיר- סרטון קצרצר בהפקת משרד התיירות על אזור חבל יתיר yatirtourism
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות יומן המשטרה

-

לשים סוף לחטיפת פלאפונים בקו אגד 388 ב"ש-ערד

 
לשים סוף לחטיפת פלאפונים בקו אגד 388 ב"ש-ערד
‏יום שלישי ‏21 ‏פברואר ‏2017

תגובה מהירה של שוטרי משטרת ישראל, הביאה למעצרם של חמישה חשודים, תושבי פזורת כסייפה, בחשד למעורבות בשלושה אירועים שונים של חטיפת פלאפון במהלך נסיעת אוטובוס ציבורי מבאר שבע לערד. אתמול הושב כבר אחד המכשירים לרשות נוסעת באוטובוס שהודתה לבלשים.
 

 

מתחילת חודש פברואר, התקבלו דיווחים במשטרה על אודות שלושה אירועי חטיפת פלאפונים מנוסעי קו 388 של חברת אגד מב"ש לכיוון ערד. פעילות החשודים התאפיינה בחלוקת תפקידים כאשר אחד מהם היה עולה לאוטובוס, ממתין עד לעצירת האוטובוס בתחנה באזור כסייפה או אז חוטף פלאפון מידיו של נוסע, נמלט מהאוטובוס וחובר לחבריו אשר היו ממתינים לו ברכב מילוט לתחנת האוטובוס.

חקירה סמויה אינטנסיבית ושימוש באמצעים טכנולוגיים של שוטרי ובלשי משטרת ישראל, הובילה את השוטרים שלשום (19/2/17) למעצרו של חשוד אחד שבמהלך חקירתו קשר עצמו לשני אירועי חטיפת פלאפונים. בנוסף אליו נעצרו שני חשודים נוספים שאף הם קשרו עצמם לחשדות המיוחסים בשלושה מקרים. היום (21/2/17) בשעות הבוקר, במסגרת המשך החקירה, נעצרו שני חשודים נוספים אשר נמצאים בחקירה בשעה זו.

"משטרת ישראל רואה חשיבות רבה במאבק בגניבות טלפונים סלולריים מתוך הבנה כי אלו מכילים חומרים רגישים וחשובים מקצועית ורגשית וזאת לצד פעולות רבות הנדרשות כנגד העבריינים על מנת להביאם לדין." במשטרה ציינו כי במהלך שנת 2016 הושבתו למעלה מ- 2,000 טלפונים ומכשירים ניידים.

נדבך נוסף לפעילות המשטרה פרט לאכיפה, הנו פעילות הסברה ומניעה במסגרת תפיסה של "מניעה מצבית". הן רק לאחרונה נחתם הסכם בין משרד התקשורת ומשטרת ישראל במסגרתו יכול כל אזרח אשר מכשירו נגנב לגשת לחברת הסלולר שלו ולעדכנה בדבר הגניבה. לאחר קבלת ההודעה, החברה תפעל לחסום גם את מספר הטלפון וגם את המכשיר עצמו, כך שלא יהיה ניתן לעשות בו כל שימוש אחר גם אם יוכנס בו כרטיס חכם (sim) אחר.  מהלך זה מהווה נדבך נוסף במסגרת המאבק המתמשך של משטרת ישראל בגנבי טלפונים סלולאריים.

 

 
 
לחצו להוספת תגובה ללשים סוף לחטיפת פלאפונים בקו אגד 388 ב"ש-ערד
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה