16/10/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות קהילתיות

-

נטעה חורשת המתנדב בגבעת כידוד שבערד

 
נטעה חורשת המתנדב בגבעת כידוד שבערד
‏יום רביעי ‏31 ‏ינואר ‏2018

נטיעת חורשת עצים שתישא את השם "חורשת המתנדב", כאות הוקרה לפעילותם הרבה ולעשייה ההתנדבותית הגדולה בעיר, התקיימה היום רביעי 31/1 ליד בריכות המים שבגבעת כידוד בערד.
מאת: ענת רסקין
 

 

טקס הנטיעות אורגן ע"י מחלקת האירועים ומשטרת ערד היה בהשתתפות ראש העיר ניסן בן חמו ובכירים בעיריית ערד, שוטרי ומתנדבי תחנת ערד, תזמורת המשטרה ותלמידי בי"ס יעלים. סנ"צ חיון מפקד תחנת ערד דבר על שיתוף הפעולה עם תושבי ערד לשם הגדלת האמון בתחנת המשטרה והגברת תחושת הביטחון בקרב התושבים. ראש העיר ערד עו"ד ניסן בן חמו חלק כבוד לתחנת משטרת ערד שזכתה בתואר התחנה המצטיינת של מחוז דרום, וציין שצריך להמשיך בשילוב הכוחות והעבודה המשותפת. כמו כן אמר שאחת החזקות של העיר ערד היא בכמות המתנדבים, יותר מ-1000 מתנדבים בשלל פעילויות, ונטיעת החורשה בשם "חורשת המתנדב" היא אות הוקרה להם.

תזמורת המשטרה שנוסדה בתקופת המנדט בשנת 1921 ומלאו לה כבר 97 שנים, עם המנצח רס"ב מיכאל גורביץ' דאגה למצב הרוח המרומם עם לקט שירי חג לט"ו בשבט ואף שירים של סטטיק, משה פרץ ואדם לצהלת תלמידי בי"ס יעלים-עופרים שהגיעו לטעת עצים ביחד עם המתנדבים במזג אוויר חמים ונעים. הנטיעות נערכו על גבעת כידוד המציינת את רום ערד, 650 מ' מעל פני הים, שבמשך שנים עמדה שוממה ומוזנחת. במסגרת הפרויקטים הרבים לשיפור פני העיר הוחלט לנצל את חג ט"ו בשבט ולטעת בה חורשה לטובת התושבים.      

 

 
 
לחצו להוספת תגובה לנטעה חורשת המתנדב בגבעת כידוד שבערד
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה