24/06/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

יתיר- סרטון קצרצר בהפקת משרד התיירות על אזור חבל יתיר yatirtourism
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות קהילתיות

-

קרקעות חדשות לבנים חוזרים במיתר

 
קרקעות חדשות לבנים חוזרים במיתר
‏יום שני ‏20 ‏מרץ ‏2017

המועצה המקומית מיתר אישרה תכנית להכשרת מגרשים בשכונות הדרומיות בישוב. במועצה מתכננים להקצות עשרות אחוזים מהמגרשים שיועמדו למכירה למען בנים ובנות חוזרים, דור שני או יותר בישוב, בלבד.
 

 

הישוב מיתר, המוביל בין ישובי הלוויין של באר שבע, מתפתח בשנים האחרונות ומשפחות רבות, מהדרום ומהמרכז, מבקשות לקנות שטח ולעבור לישוב שנחשב כמוביל בתחום החינוך, הספורט והנוער. רק השנה החלו ללמוד תלמידי כיתות יב' בתיכון הקיים ובהמשך השנה אמורות להתחיל עבודות הבנייה על התיכון החדש שיקום בכניסה לישוב.

בשל הביקוש הרב שנוצר, וכחלק מההכנות של המועצה לתושבים הנוספים שיגיעו, החליטו במועצה להקים שכונות נוספות באזור הדרומי של הישוב שיציעו כ-800 יחידות קרקע. כעת נמסר מהמועצה כי בכוונתם להקצות כ-30% מסך הקרקעות שימכרו בפרויקטים העתידיים למען בני ובנות הישוב. בנוסף נמסר כי המחיר לקרקעות עבור התושבים יהיה זול יותר מהמחיר הרגיל במטרה לאפשר לדור השני של הישוב להישאר סמוך להוריהם ומשפחתם. חשוב לציין כי משיטה זו נהנים כבר מאות מבני הישוב שרכשו קרקע בפרויקטים קודמים.

"בעוד שישובים בסביבה סוגרים את שעריהם בפני תושבים חדשים, אנו במיתר החלטנו להרחיב במטרה להגדיל את הישוב ולבסס את מעמדנו כישוב מוביל בנגב" סיפר אבנר בן גרא, ראש המועצה המקומית מיתר. "כחלק מהרחבת והגדלת הישוב, בחרנו לתת העדפה משמעותית לבני ובנות הישוב שמעוניינים לחזור לגור בישוב בו גדלו, ולגדל את משפחתם באותה איכות החיים והחינוך שהם קיבלו בצעירותם". 

 
 
לחצו להוספת תגובה לקרקעות חדשות לבנים חוזרים במיתר
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה