14/11/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

חלמוניות בנגב המזרחי / ענת רסקין
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות קהילתיות

-

אות יקיר הנוער לראש מועצת מיתר, אבנר בן גרא

 
אות יקיר הנוער לראש מועצת מיתר, אבנר בן גרא
‏יום חמישי ‏20 ‏ספטמבר ‏2012

מחובר לנוער: ראש המועצה המקומית מיתר, אבנר בן גרא נבחר לקבל את אות יקיר תנועות הנוער על ידי הוועדה המשותפת לתנועות הנוער בישראל. האות מוענק מידי שנה לראשי רשויות המצטיינים בטיפוח פעילותן של תנועות הנוער

 

אות יקיר תנועות הנוער מוענק מידי שנה לראשי הרשויות המקומיות המצטיינים בטיפוח תנועות הנוער ונועד לציין לשבח את פעילותם.

הוועדה המשותפת לתנועות הנוער בישראל בחרה להעניק את אות יקיר תנועות הנוער לראש המועצה המקומית מיתר, אבנר בן גרא. הוועדה בחנה מאות רשויות מקומיות ואזוריות מרחבי הארץ והחליטה להעניק את האות היוקרתי לארבעת ראשי הרשויות המצטיינים מכל הארץ כאשר אבנר בן גרא נבחר כמצטיין היחיד מכל אזור הדרום. האות יוענק במהלך החודש הבא, לבן גרא ולעוד שלושה ראשי מועצות נוספים: מר שלומי לחיאני, ראש עיריית בת ים, מר אליהו ברדה, ראש העיר מגדל העמק, מר משה דדון, ראש המועצה מטה יהודה.

במיתר קיימים שלוש תנועות נוער: "בני עקיבא", "הנוער העובד והלומד" ו"הצופים" זאת לרווחת הילדים והנוער. פעילותו הענפה של בן גרא לקידום החינוך והנוער תרמה בצורה יוצאת דופן להתפתחות ולעשייה הרבה של התנועות. בן גרא שומר על קשר תמידי עם התנועות ומקפיד ללוות את העשייה שלהן ולבקר במחנות והאירועים שהן מקיימות לאורך השנה.

בעקבות פעילותו של ראש המועצה מול משרדי הממשלה וגורמים נוספים הושקע עד כה סכום חסר תקדים של למעלה מ- 4.5 מיליוני שקלים בבינוי למען תנועות הנוער. השנה נבנו שני מבנים חדשים ומרווחים לתנועות הנוער בישוב ועוד מבנה נוסף נמצא בעיצומו של בינוי. כמו כן מידי שנה מעבירה המועצה בראשותו מאות אלפי שקלים לטובת פעילויות התנועות.

ראש המועצה המקומית מיתר, אבנר בן גרא: "אני שמח וגאה שהוועדה המשותפת לתנועות הנוער בישראל בחרה להעניק לי את האות החשוב הזה. אני רואה בתנועות הנוער נדבך חשוב מאין כמוהו בחינוך ובהכשרה של אזרחי ומנהיגי העתיד. אני אמשיך להשקיע ולעשות מאמצים על מנת להגדיל את מעגל המשתתפים בתנועות וכמובן לתמוך בפעילותן. אני גאה שבישוב שלנו יש 3 תנועות נוער מהמובילות בישראל ומאחל לכל העוסקים במלאכה הצלחה ושנה טובה".

 

 
 
לחצו להוספת תגובה לאות יקיר הנוער לראש מועצת מיתר, אבנר בן גרא
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה