14/11/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

חלמוניות בנגב המזרחי / ענת רסקין
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות ופוליטיקה

-

תחילת עבודות להרחבת הישוב הר עמשא

 
תחילת עבודות להרחבת הישוב הר עמשא
‏יום חמישי ‏05 ‏יולי ‏2018

שבוע שעבר התקיים טקס הנחת אבן פינה של קק"ל לתחילת עבודות ההרחבה לישוב הר עמשא במועצה האזורית תמר. בטקס השתתפו מנהל מפ"ק בקק"ל, ראש מועצת תמר ומשפחות הישוב.
 

 

בטקס שהתקיים בשבוע שעבר בישוב הר עמשא קבעו אנשי קרן קימת לישראל, המועצה האזורית תמר, ותושבי הישוב הר עמשא את אבן הפינה לכבוד תחילת עבודות הכשרת הקרקע בישוב. את העבודות יחלו עובדי קק"ל מרחב דרום בימים הקרובים על פי תכנית הכשרת קרקע ל-47 מגרשים נוספים בהרחבה השכונתית בישוב.

לפני שהטקס החל קיימו התושבים אירוע לילדים בו כתבו על אבנים ברכות לישוב ולמתיישבים העתידיים שיגיעו בסיום העבודות ההרחבה. בכתיבה השתתפו גם נציגי קק"ל והמועצה.  בנוסף במהלך הטקס עלו ילדי הישוב להופעת שירה שריגשה את כל המשתתפים. 

ירון אוחיון, מנהל מנהלת פיתוח קרקע בקק"ל סיפר בנאומו: "הגעתי היום מירושלים בלי לדעת את הדרך לאן אני נוסע, הווייז הוביל אותי לכאן.. כשהגעתי התרגשתי מאד לראות את הישוב היפה המשיק ליער ואת התושבים שהביעו את אהבתם למקום בו הם גרים.

הר עמשא הוא ישוב ייחודי ולעשות בו את ההכשרה למבנים חדשים מתבקש לאור הביקוש ההולך וגובר ממשפחות המבקשות להצטרף לקהילה הנפלאה שגרה כאן. אנו בקרן קימת לישראל שמחים על האפשרות לבצע הכשרת קרקעות וכך להקל על העול הכלכלי של הקמת בית בישובים השונים בארץ בכלל ובפריפריה בפרט.

ניתנה לנו הזכות להיות פה היום ואני מקווה שיהיו עוד הרחבות בעתיד במועצה, כמו בכל המועצות בארץ ובעיקר בנגב ובגליל. אני מאחל לנו בקק"ל ולכם, תושבי הר עמשא, שנגיע שוב בעתיד להרחבה נוספת". 

ראש המועצה האזורית תמר, דב ליטבינוף, אמר בנאומו: "זה שנים רבות שפנינת החמד, הר עמשא, משוועת לפיתוח וצמיחה, והנה היום לאחר סיום איוש כל המגרשים הקיימים, אנו יוצאים לפרויקט ההרחבה הראשון. זהו אירוע מכונן עבור פיתוח הישוב ועתידו. פרויקט זה יוצא לפועל תודות לשיתוף פעולה עם קק"ל, משרד השיכון והיחידה להתיישבות של משרד הביטחון".

 
 
לחצו להוספת תגובה לתחילת עבודות להרחבת הישוב הר עמשא
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה