16/10/2018

חדשות ומאמרים

הקטן
הגדל
 
כניסת רשומים
אימייל
סיסמה
 
 

אופניים- טיול אופניים מערד לים המלח
 
 
 
 
   

חדשות ומאמרים

-

חדשות ופוליטיקה

-

הסכם קיבוצי חדש באקרשטיין- שפור כלכלי ויציבות לעובדים בירוחם

 
הסכם קיבוצי חדש באקרשטיין- שפור כלכלי ויציבות לעובדים בירוחם
‏יום רביעי ‏17 ‏ינואר ‏2018

ביום ראשון (14.1.18) נחתם הסכם קיבוצי חדש בחברת אקרשטיין. לחברה מאות עובדים, רובם בשלושת המפעלים של החברה (ירוחם, אשדוד וראש פינה) יו"ר הוועד הארצי, שמעון זפרני מירוחם: "בתקופה של חוסר וודאות בדרום ובירוחם בפרט, הבאנו וודאות. זו גאווה מירוחם לייצג חברה ארצית עם מאות עובדים".

 

ביום ראשון (14.1.18) נחתם הסכם קיבוצי נוסף במרחב נגב מרכזי של ההסתדרות. מתחילת השנה נחתמו הסכמים ששיפרו את התנאים לעובדים בשבעה מפעלים שונים חלקם ברמה הארצית. ההסכם בחברת אקרשטיין יחול על כ-500 עובדי החברה תחת ההסכם הקיבוצי, החל מעובדי ראש פינה ועד לעובדי ירוחם. ההסכם התמקד במספר סעיפים: שכר המינימום במפעל יהיה 5,600 ₪, תוספת לשכר הבסיס של כ-5% בשנה. עובד מתחיל יזכה להעלאה של יותר מ-1,000 ₪ על-פני 4 השנים הקרובות נוסף לשאר התוספות הקיימות בהסכם.

 יו"ר ההסתדרות במרחב נגב מרכזי, ארמונד לנקרי: "מדובר בהסכם ארצי שני שנחתם תחת מרחב נגב מרכזי בתוך שבוע. מדובר בסיפוק אדיר להביא שיפור כלכלי למאות עובדים ביחוד באזור הדרום ובירוחם בפרט. עוברת עלינו תקופה לא פשוטה באזור והסכמים כמו אלו מאפשרים לנו להרים את הראש ולהמשיך להיאבק עבור שיפור תנאים של העובדים באזור ושימור מקומות העבודה, דבר שנהיה ממש לא פשוט בתקופה האחרונה. אני מברך את שמעון זפרני, היו"ר הארצי של מפעלי אקרשטיין שידע להוביל ולנתב להסכם טוב עבור העובדים".

יו"ר ועד העובדים הארצי של אקרשטיין, שמעון זפרני: "הצלחנו במציאות הלא יציבה של הדרום להביא יציבות ואופק. חברת אקרשטיין הינה חברה חמה ומשפחתית שרואה למולה את הפיתוח בדרום ופיתוח העובד כערך עליון. חשוב לשמר חברות כאלו שיודעות לפעול לשיפור התנאים של העובדים שלהם. תודה לארמונד על הליווי והיעוץ שהובילו לחתימה על הסכם קיבוצי טוב שדואג לעובדים ומשפר את התנאים שלהם". 

 
 
לחצו להוספת תגובה להסכם קיבוצי חדש באקרשטיין- שפור כלכלי ויציבות לעובדים בירוחם
 
תגובות
 
 
 
 
 
תיירות חבל יתיר- מועצה אזורית הר חברון
 
אתר עיריית ערד
 
תנועת אור - חיים בנגב ובגליל
 
וילות יוקרתיות לנופש
 
לחלום רחוק - טיולים למונגוליה
 
אתר 'בוטיקו' תיירות עסקית בדרום
 
דרושים
 
פורטל מנהלי משאבי אנוש
 
הסטודנט-ביקורות סטודנטים על לימודים בישראל
 
לוח המלגות הגדול בישראל
 
דירות7 בערד והנגב המזרחי
 
ארגון השומר החדש
 
אגודת הפסוריאזיס הישראלית
 
שדה בריר - ערד נגד המכרה